Uwagi i zapytania

Nazywam się Michał Charytonowicz i jestem chirurgiem plastykiem. Dotychczas spotykałem się z pacjentami w Klinice Dr Szczyta, bowiem miałem to szczęście i przyjemność, że właśnie tam przez wiele lat dzieliłem się swoją wiedzą i umiejętnościami oraz zdobywałem wartościowe doświadczenie.

Obecnie jako współwłaściciel, a przede wszystkim gospodarz, zapraszam do nowopowstałej Kliniki Chirurgii Plastycznej, w której pragnę oferować swoją pomoc w zakresie chirurgii plastycznej, chirurgii rekonstrukcyjnej oraz medycyny estetycznej. To miejsce utworzone według najwyższych standardów, powstałe z potrzeby serca i chęci dzielenia się tym, w czym jestem najlepszy.

Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą kliniki. Mam nadzieję, że będę miał przyjemność spotkać się z Tobą w moim gabinecie.
Musisz podać email lub telefon
Administratorem Twoich danych osobowych jest Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Plastycznej M.Charytonowicz, ul. Królewicza Jakuba 37, 02-956 Warszawa, Twoje dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Twoje dane są przetwarzany tylko w celach, o których wspomnieliśmy powyżej. Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, możliwości ich edytowania i wycofania w każdym czasie jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzoru.