Klinika

Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Marek Szczyt - Dr Michał Charytonowicz

„Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie”. Ralph Waldo Emerson

Pragnę zaprosić Państwa do nowoczesnej, prywatnej kliniki chirurgii plastycznej, mieszczącej się przy ul. Waflowej w Warszawie, gdzie pomożemy na nowo przywrócić piękno i odnaleźć je w sobie każdemu, kto tego potrzebuje. Chirurgia plastyczna pozwala bowiem na dobre zmiany, dzięki którym znów możemy poczuć się komfortowo.

Oferujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, chirurgii rekonstrukcyjnej oraz medycyny estetycznej. Dysponując innowacyjnym sprzętem, stosując jednie sprawdzone i pewne preparaty, a co najważniejsze- posiadając niezbędną wiedzę oraz bogate doświadczenie, świadczymy usługi na najwyższym, światowym poziomie, czego potwierdzeniem mogą być zadowoleni pacjenci, którzy poprzez wizytę w naszej klinice, odmienili swoje życie.

Wracając na moment do mojego doświadczenia - miałem przyjemność zdobywać je w najbardziej zaawansowanej technologicznie klinice w Polsce- Klinice Chirurgii Plastycznej Dr. Szczyta. Obecnie moich pacjentów mogę gościć w progach nowopowstałej, pionierskiej kliniki, której wraz z moim nauczycielem jestem współwłaścicielem i gospodarzem.

Profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego pacjenta, komfort, skuteczność oraz bezpieczeństwo to priorytety, którym podporządkowujemy naszą pracę. Wszystko, co robimy, płynie z prawdziwej pasji. Mam nadzieję, że o jej efektach będziesz mógł przekonać się sam na własnej skórze, do czego z całego serca zachęcam.

Dr Michał Charytonowicz
Specjalista chirurgii plastycznej

02-972 Warszawa, ul. Waflowa 7a
Wejdź na stronę
02-972 Warszawa, ul. Waflowa 7a
Wejdź na stronę