Dr Michał Chartytonowicz Chirurg Plastyk
2017-02-11

Staż u dr Giovanni Botti w Villa Bella Clinic

Staż u dr Giovanni Botti w Villa Bella Clinic, Salo, Włochy.

Stworzona przez Dr Botti Villa Bella Clinic to niesamowite miejsce. Chirurgia plastyczna na najwyższym poziomie i to w jednym z najpiękniejszych zakątków europy – nad brzegiem jeziora Garda w uroczej miejscowości Salo.

 

Chirurgia plastyczna to magia szczegółów

Atmosfera tego miejsca całkowicie inna od czołowych europejskich klinik. Tutaj chirurgia plastyczna to misterium.  Dr Botti nie dba o czas. Dba natomiast o to aby jego gość nauczył się jak najwięcej. Każde pytanie spotyka się z wyczerpującą odpowiedzią, każdy szczegół operacji jest dokładnie omówiony a każda wolna chwila zajęta filmami z interesujących procedur chirurgicznych.

Przyjechałem tu aby uczyć się chirurgii piersi, podpatrzyć sławny midface lift czy chirurgię powiek. Warto, bo to te operacje sprawiają, że coroczne kursy organizowane przez Dr Botti ciesza się takim powodzeniem już od wielu lat: BBB – Botti Beast Breast  http://www.villabellaeducation.com/wp/wp-content/uploads/2016/05/Programma_BBB_2016.pdf ) i Botti Best Face ( najbliższy już w maju 2017 – http://www.villabellaeducation.com ).

Villa Bella Clinic
Villa Bella Clinic

 

Jak tu przyjechać?

W klinice zawsze spotkamy gości z całego świata. Warto więc z dużym wyprzedzeniem starać się o przyjęcie na staż. Najczęściej trwa to kilka miesięcy. Dr Botti jest bardzo zajęty dlatego dość trudno umawiać się bezpośrednio z nim. Staż najłatwiej zorganizować przez jego osobistą sekretarkę – Karin Moust ( karinmoust@villabella.it ).

Planując wizytę w Villa Bella Clinic warto pozwiedzać okolice jeziora Garda. Okoliczne miasteczka takie jak Salo ( https://www.tripadvisor.co.uk/Tourism-g644254-Salo_Province_of_Brescia_Lombardy-Vacations.html ), Sirmione ( https://www.sirmioneitaly.com ) czy Limone sur Garda  http://visitlimonesulgarda.com/?lang=en ) sprawiają, że trzeba tu wrócić i to nie tylko po nowe doświadczenia z chirurgii plastycznej.