Mam duże szczęście i przyjemność pracy w jednej z najbardziej zaawansowanych technologicznie klinik chirurgii plastycznej w Polsce – Klinice Chirurgii Plastycznej Dr Marka Szczyta. Oferuje ona pełen zakres chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, ginekologii plastycznej, flebologii oraz leczenia wypadania włosów, a przy tym przyjazną, komfortową i profesjonalną atmosferę.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub zainteresowania konkretnym zabiegiem, bardzo proszę o kontakt przez formularz email lub telefoniczny na numer podany poniżej na stronie.

/ kontakt email

Wymagane pola oznaczone są *

/ adres

Klinika Chirurgii Plastycznej Dr. Szczyt
02-956 Warszawa,
ul. Królewicza Jakuba 37

+48 (0)22 654 90 60
www.drszczyt.pl
+48 (0)502 221 022
michal.charytonowicz@drszczyt.pl

Terminy konsultacji Google Maps

/ opinie pacjentów

"Najszczersze podziękowania dla Pana doktora Michała Charytonowicza za wszystko, co do tej pory dla mnie zrobił. Za upór i wiarę w szczególnie trudny przypadek, za cierpliwość, okazaną pomoc i troskę - dziękuję z całego serca. Pan doktor Charytonowicz to zarówno wyśmienity specjalista, jak i wspaniały człowiek z ludzką twarzą, godny zaufania. Naprawdę zna się na tym, co robi. Leczenie to nie tylko Jego zawód, ale pasja i powołanie. Pan doktor potrafi rozmawiać z pacjentem, wszystko dokładnie tłumaczy. Takich lekarzy potrzebujemy. Serdecznie polecam Pana doktora Charytonowicza i życzę dalszych sukcesów."

− Paweł

"Pełen profesjonalizm, wysoki poziom organizacji i prawdziwa życzliwość ludzka. Dziękuję bardzo Doktorowi Michałowi Charytonowiczowi za artystyczne wykonanie korekcji nosa i za poświęcony czas. Jestem bardzo zadowolony z rezultatu i całego okresu leczenia. Nie była to moja pierwsza operacja nosa, ale pierwsza która przyniosła zamierzony efekt. Z wyrazami szacunku."

− Emil

"Wspaniały chirurg plastyczny i bardzo miły człowiek. Urodziłam się z zespołem wad wrodzonych jestem po pierwszym zabiegu powiększenia prawej piersi własnym tłuszczem z efektów jestem bardzo zadowolona, a lekarzowi będę wdzięczna do końca życia. Dziękuję z całego serca i wszystkim serdecznie polecam Pana Doktora."

− Patrycja

"7 sierpnia 2015 wykonywałam u dr Charytonowicza liposukcję. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, jestem zachwycona wyglądem swojego brzucha! Sam Doktor bardzo kompetentny, uprzejmy - bez dwóch zdań jeden z najlepszych specjalistów w Warszawie. Polecam Doktora każdemu kto rozważa jakiś zabieg chirurgiczny, nie będziecie żałować!"

− Agnieszka

"Miły, profesjonalny, konkretny dr Michał Charytonowicz. Wystarczyła jedna wizyta i totalnie odmienił moje życie. 14 lipca została wykonana redukcja piersi. Operacja bez bólu, opieka rewelacja. Polecam dr Michała Charytonowicza chirurga plastycznego bo to co wykonał to brak słów. Jeszcze raz serdecznie dziękuję."

− Beata

"Doktor Charytonowicz usuwał mi przerośniętą bliznę z łopatki. Całość zabiegu odbywała się w bardzo profesjonalnej atmosferze. Doktor rzeczowo wyjaśnił mi na czym polega zabieg i jak mam dbać o miejsce zabiegu już po nim. Po moim doświadczeniu zdecydowanie mogę polecić tego lekarza jako chirurga plastyka."

− Rafał

"It really is a pleasure to know someone so thoughtful and it’s hoped that your kindnesses will always be returned to you. With much appreciation."

− Kamila

"Wybitny lekarz. 5 dni temu przeprowadzał u mnie redukcję z podniesieniem piersi i muszę powiedzieć, że efekt jest niesamowity. Piersi kształtne, jędrne i symetryczne - jak u nastolatki. Doktor bardzo merytoryczny, przed zabiegiem przedstawił jakiego efektu możemy się spodziewać i jakie są możliwe powikłania. Do pacjenta podchodzi z cierpliwością i troskliwością. Po zabiegu dokładał wszelkich starań aby gojenie przebiegało bezproblemowo. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić doktora wszystkich potencjalnym pacjentkom - rzetelny z dużą wiedzą i wyobraźnią. Doktor sprawił, że moje życie nabrało lepszego wymiaru. Dziękuję za wszystko."

− Iza