Dr Michał Charytonowicz Chirurg Plastyk - witam serdecznie
Dr Michał Charytonowicz Chirurg Plastyk - witam serdecznie

Piękno jest otwartym listem polecającym, który z góry zdobywa dla nas serca.

Arthur Schopenhauer

Wyob­raźnia bez wie­dzy tworzy piękno. Wie­dza bez wyob­raźni tylko doskonałość.

Albert Einstein

Nikt jeszcze nie pojął piękna róży przez analizę jej płatków.

Anthony de Mello

Chirurgia plastyczna to wielkie marzenie mojej młodości. Drogą do jego realizacji było wiele lat szkolenia i doskonalenia warsztatu chirurga plastyka. Niezliczone godziny nauki i pracy, nie tylko po to by rozwinąć wiedzę medyczną i praktyczne umiejętności, ale także – co istotniejsze – nauczyć się rozumieć oczekiwania Pacjenta i zaproponować najlepsze rozwiązanie problemu.

Chirurgia plastyczna to specjalizacja, która jak żadna inna łączy medycynę i sztukę. To dziedzina, która wychodzi poza próg konieczności i pozwala spełniać marzenia dotyczące wyglądu oraz naprawiać skutki urazów czy wad wrodzonych. To także często droga do odzyskania normalnego życia i poczucia pewności siebie.

Dla mnie osobiście jest to wielkie zobowiązanie wobec Pacjentów, iż moja nieustannie pogłębiana wiedza i doświadczenie pozwolą spełnić ich oczekiwania.

/ zabiegi

/ o mnie

Jestem specjalistą chirurgii plastycznej. Ukończyłem Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu. W latach 2006 – 2011 odbywałem specjalizację z chirurgii ogólnej w Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala MSWiA we Wrocławiu, a następnie w Klinice Chirurgii Małoinwazyjnej Akademickiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Specjalizację z chirurgii plastycznej odbyłem we Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej.

Od 2013 roku jestem związany z Kliniką Chirurgii Plastycznej Szpitala im. Prof. Orłowskiego w Warszawie, gdzie obecnie zajmuję stanowisko Starszego Asystenta. Od 2014 roku zajmuję stanowisko Asystenta Naukowo – dydaktycznego w Klinice Chirurgii Plastycznej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. W 2015 roku dołączyłem do zespołu Klinki Chirurgii Plastycznej Dr. Marka Szczyta.

Certyfikaty i praca naukowa

/ opinie pacjentów

"Najszczersze podziękowania dla Pana doktora Michała Charytonowicza za wszystko, co do tej pory dla mnie zrobił. Za upór i wiarę w szczególnie trudny przypadek, za cierpliwość, okazaną pomoc i troskę - dziękuję z całego serca. Pan doktor Charytonowicz to zarówno wyśmienity specjalista, jak i wspaniały człowiek z ludzką twarzą, godny zaufania. Naprawdę zna się na tym, co robi. Leczenie to nie tylko Jego zawód, ale pasja i powołanie. Pan doktor potrafi rozmawiać z pacjentem, wszystko dokładnie tłumaczy. Takich lekarzy potrzebujemy. Serdecznie polecam Pana doktora Charytonowicza i życzę dalszych sukcesów."

− Paweł

"Pełen profesjonalizm, wysoki poziom organizacji i prawdziwa życzliwość ludzka. Dziękuję bardzo Doktorowi Michałowi Charytonowiczowi za artystyczne wykonanie korekcji nosa i za poświęcony czas. Jestem bardzo zadowolony z rezultatu i całego okresu leczenia. Nie była to moja pierwsza operacja nosa, ale pierwsza która przyniosła zamierzony efekt. Z wyrazami szacunku."

− Emil

"Wspaniały chirurg plastyczny i bardzo miły człowiek. Urodziłam się z zespołem wad wrodzonych jestem po pierwszym zabiegu powiększenia prawej piersi własnym tłuszczem z efektów jestem bardzo zadowolona, a lekarzowi będę wdzięczna do końca życia. Dziękuję z całego serca i wszystkim serdecznie polecam Pana Doktora."

− Patrycja

"7 sierpnia 2015 wykonywałam u dr Charytonowicza liposukcję. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, jestem zachwycona wyglądem swojego brzucha! Sam Doktor bardzo kompetentny, uprzejmy - bez dwóch zdań jeden z najlepszych specjalistów w Warszawie. Polecam Doktora każdemu kto rozważa jakiś zabieg chirurgiczny, nie będziecie żałować!"

− Agnieszka

"Miły, profesjonalny, konkretny dr Michał Charytonowicz. Wystarczyła jedna wizyta i totalnie odmienił moje życie. 14 lipca została wykonana redukcja piersi. Operacja bez bólu, opieka rewelacja. Polecam dr Michała Charytonowicza chirurga plastycznego bo to co wykonał to brak słów. Jeszcze raz serdecznie dziękuję."

− Beata

"Doktor Charytonowicz usuwał mi przerośniętą bliznę z łopatki. Całość zabiegu odbywała się w bardzo profesjonalnej atmosferze. Doktor rzeczowo wyjaśnił mi na czym polega zabieg i jak mam dbać o miejsce zabiegu już po nim. Po moim doświadczeniu zdecydowanie mogę polecić tego lekarza jako chirurga plastyka."

− Rafał

"It really is a pleasure to know someone so thoughtful and it’s hoped that your kindnesses will always be returned to you. With much appreciation."

− Kamila

"Wybitny lekarz. 5 dni temu przeprowadzał u mnie redukcję z podniesieniem piersi i muszę powiedzieć, że efekt jest niesamowity. Piersi kształtne, jędrne i symetryczne - jak u nastolatki. Doktor bardzo merytoryczny, przed zabiegiem przedstawił jakiego efektu możemy się spodziewać i jakie są możliwe powikłania. Do pacjenta podchodzi z cierpliwością i troskliwością. Po zabiegu dokładał wszelkich starań aby gojenie przebiegało bezproblemowo. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić doktora wszystkich potencjalnym pacjentkom - rzetelny z dużą wiedzą i wyobraźnią. Doktor sprawił, że moje życie nabrało lepszego wymiaru. Dziękuję za wszystko."

− Iza

/ kontakt

Klinika Chirurgii Plastycznej Dr. Szczyt
02-956 Warszawa,
ul. Królewicza Jakuba 37

+48 (0)22 654 90 60
www.drszczyt.pl
+48 (0)502 221 022
michal.charytonowicz@drszczyt.pl

Terminy konsultacji Google Maps

/ interesujące

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.
English

©2015 Dr Michał Charytonowicz